Úno 042015

Všichni čeští běžci skončili ve španělské Guadalajaře v individuálním pořadí v druhé polovině startovního pole. Z družstva mužů VSK Univerzita Brno byl nejlepší 64. Lukáš Olejníček, následovali 83. Robert Míč, 93. Tomáš Steiner a 97. Ondřej Novotný. Ve vyrovnaném boji o týmové prvenství (medailisty dělilo v součtu jen šest míst) uspěla sestava domácího J*COE Gudalajara v čele se 4. Marhumem a 8. Mateem. Ženám kralovala o poznání přesvědčivěji (rozdílem 11 pozic před španělským Bilbaem) sestava tureckého klubu Uskudar Belediye vedená 1. Cheptaiovou a 2. Kayaovou.
Z družstva juniorek vyslaného TJ Slezan Frýdek-Místek se dařilo nejlépe Natálii Závorkové na 35. příčce, za ní se seřadila dvojčata Siebeltova, 42. Veronika a 52. Kateřina, a hned po ní Iveta Rašková. V souboji dvou tureckých klubů o celkový triumf o pouhé tři místa uspělo Fenerbahce, přestože mělo ve svých řadách vítězku, ale až třetí Uskunovou. A také titul mezi juniory putuje do země na pomezí Evropy a Asie, jmenovitě do klubu Kocaeli Darica, vedeném 1. Karagözem a 3. Tuncerem.

výsledky: www.eccc-crosscountry-guadalajara2015.es/web/

fotogalerie: vskuniverzitabrno.rajce.idnes.cz/52._Pohar_mistru_…_Spanelsko/

článek převzat z www.atletika.cz

Sorry, the comment form is closed at this time.